Elkezdték kínainak vallani magukat a hazánkba betörő migránsok

Toroczkai László X-posztban mutatott rá egy rendkívül furcsa jelenségre: újabban a déli határon keresztül ismét egyre nagyobb számban érkező illegális migránsok közül egyre többen kínainak vallják magukat.
A napokban Ásotthalomnál elfogott határsértők közül hét kínainak, egy egyiptominak, egy szírnek, egy pakisztáninak mondta magát. A Mi Hazánk elnöke arról is beszámolt, hogy egyikük (aki inkább közel-keletinek vagy észak-afrikainak tűnt) a csoportból kiválva, futva menekült Ásotthalom belterületén, befutott a családi házak udvarára, kerítéseken átugorva udvarról udvarra próbált eliszkolni.
„Sajnos nem volt ott éppen egyetlen kuvasz sem, és egyik magánházban sem volt éles lőfegyver, így a lakosok nem tudták megállítani. Szerencsére a mezőőrök, rendőrök, határvadászok résen voltak, elkapták a betolakodót. A migráns ezt nevetgélve fogadta. Neki ez egy jó móka, hiszen bármikor újra próbálkozhat, nekünk ez a küzdelem az életünk”
– teszi hozzá Toroczkai.
A politikus azt ígéri, hogy megpróbálják kideríteni, hogy mi ez az új jelenség, és miért mondják magukat egyre többen kínainak. Több lehetőséget is felvázol: „ez csak egy trükk, vagy esetleg az EU-ban élő rokonaikhoz jönnek, esetleg a magyarországi kínai globális cégek hatalmas (állami támogatással megvalósuló) beruházásai vonzzák őket?”
„Azt már tudjuk, hogy az ázsiai vendégmunkásokat regisztráció nélkül, a nagyvárosainkban szétszórva, félig illegális szálláshelyeken szállásolják el, a papírokkal, nevekkel, arcokkal pedig úgy trükköznek, ahogy akarnak. A magyar hatóságok nem tudják követni ezt az új inváziót”
– hívja fel a figyelmet Toroczkai László, aki annak idején a déli határkerítés ötletét megálmodta.
Az X- és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.
Támogatás