loading
Menü
Támogatás

Irigység és félelem Újpesten! (+FOTÓK)

2026. febr. 7. 14:02
2 perces olvasmány
Kép forrása: Balog Csaba Kép forrása: Balog Csaba
A Mi Hazánk és a Bűnvadászok közös fórumot tartottak az újpesti piacnál, ahol Balog Csaba, a párt budapesti elnöke szerint a Bűnvadászok megjelenése irigységet és félelmet váltott ki a többi kitelepült pártból. A Facebook-bejegyzés részletei alapján a politikus úgy vélte, a rendvédelmi jellegű jelenlét látványosan feszélyezte a politikai ellenfeleket.

A Mi Hazánk a Bűnvadászokkal együtt tart fórumot az Újpesti piac bejáratánál. A rendezvényt előre hivatalosan bejelentettem. Amikor megérkezett a Bűnvadászok autója, azonnal megszólítottak más pártok vezetői, és tisztán látszott a félelem és az aggodalom az arcukon. Irigységüket nem tudták palástolni” – írta. 

Kép forrása: Balog Csaba

A fórumon Balog Csaba külön kitért arra, hogy a Mi Hazánk sikere szemmel láthatóan Wintermantel Zsoltot, Újpest volt fideszes polgármesterét érintette a legérzékenyebben, mivel ő adott hangot leginkább elégedetlenségének.

Hozzátette: Hiába vonultak ki öt standdal, a Bűnvadászok és a Mi Hazánk népszerűségét nem tudták felülmúlni. 
Rövid időn belül megjelent a rendészet is, és azzal kerestek, hogy bejelentést tettek ellenünk. Mindenki tudja: a Mi Hazánk 10 százalék fölötti párt, és ezért jogosan rettegnek, mert tudják, hogy Újpesten esélyesek vagyunk” – zárta gondolatait a nemzeti ellenzéki politikus.
Kép forrása: Balog Csaba
Kép forrása: Balog Csaba

Kapcsolódó:

 

Az X- és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!
Összes
Friss hírek
Támogassa munkánkat!

Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.

Támogatás