loading
Menü
Támogatás

Tömegverekedéssel szórakoztatták a külföldieket a Nyugati téren (+VIDEÓ)

2026. febr. 14. 17:39
4 perces olvasmány
Képernyőkép forrása: nemzeti_krindzstar Instagram-oldala Képernyőkép forrása: nemzeti_krindzstar Instagram-oldala

Péntek este verekedés tört ki Budapesten, a Nyugati téren, melyről szemtanúk készítettek felvételt. A videó, melyen többen is egymásnak estek, futótűzként terjed az interneten – adta hírül a Tények.

Sokatmondó, hogy már a felvételt készítő személyek sem magyarok, elvégre mégiscsak Budapesten vagyunk, Magyarország fővárosában. Nem tudni, hogy csupán turistákról van-e szó, vagy már itt élő külföldiekről, az viszont biztos, hogy most ízelítőt kaphattak a magyarországi „sokszínűségből”, mely országszerte „színesíti” oly sok magyar mindennapját.

Az esettel kapcsolatban a Tények megkereste a Budapesti Rendőr-főkapitányságot, akik közölték, hogy este 19 óra 5 perckor kaptak bejelentést a dulakodásról. Hozzátették, az egyenruhások perceken belül a helyszínre értek, azonban ekkor verekedés már nem volt.

Ezt követően megtörtént az adatgyűjtés és a tanúk maghallgatása. A Budapesti Rendőr-főkapitányság V. Kerületi Rendőrkapitánysága csoportosan elkövetett garázdaság bűntett gyanúja miatt rendelt el nyomozást ismeretlen tettesek ellen. Az elkövetők felkutatása és a szükséges nyomozati cselekmények folyamatban vannak – fogalmaztak.

Kapcsolódó:

 

Az X- és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!
Támogassa munkánkat!

Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.

Támogatás
Összes
Friss hírek
Támogassa munkánkat!

Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.

Támogatás