Mi Hazánk: Felszólítjuk Magyar Pétert, hogy fejezze be a Mi Hazánk Mozgalom rágalmazását!
Kép forrása: Origó
Közleményben szólította fel Magyar Pétert a Mi Hazánk Mozgalom, hogy hagyjon fel a nemzeti ellenzéki párt rágalmazásával, ugyanis néhány napon belül már másodjára derült ki, hogy nem volt igaz, amit a Tisza Párt vezetője állított.
„Néhány nap alatt kétszer derült ki az, hogy Magyar Péter hazudott a Mi Hazánkról. Állításával szemben sehol sem fog visszalépni a Mi Hazánk egyetlen országgyűlési képviselőjelöltje sem, erről minden jelöltünk írásban nyilatkozott, és posztolt a közösségi oldalán” – áll a közleményben, amely azt is cáfolta, hogy a kállói felvonulás célja a provokáció lett volna:
„Ma pedig semmiféle provokáció vagy balhé nem volt a Mi Hazánk kállói rendezvényén, és nem is tervezett senki ilyet.”
„Felszólítjuk Magyar Pétert, hogy fejezze be a Mi Hazánk Mozgalom rágalmazását!” – zárja közleményét a párt.
Kapcsolódó:
Az X- és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.
Támogatás