Izrael is gratulált Magyar Péternek
Kép forrása: Neokohn
Izrael budapesti nagykövetsége osztotta meg Gideon Szaár izraeli külügyminiszter gratulációját Magyar Péternek és Tisza Pártnak, de a leköszönő Orbán Viktornak és kormányának is köszönetet mondott a zsidó állam – írta a Neokohn. Jichák Hercog izraeli államfő pedig X-en gratulált Magyar Péternek – adta hírül az MTI.
„Gratulálunk a Tisza Pártnak és Magyar Péternek a magyarországi parlamenti választásokon elért győzelmükhöz” – áll Izrael budapesti nagykövetségének bejegyzésében.
„Örömmel várjuk, hogy továbbra is együtt dolgozhassunk két országunk közötti jó kapcsolatok további erősítésén, valamint a kölcsönös érdekű különböző területeken való együttműködésünk bővítésén. Köszönjük Orbán Viktornak és kormányának a barátságukat, valamint Izrael és a zsidó élet iránti elköteleződésüket ezekben a nehéz időkben.”
Kapcsolódó:
Az X- és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.
Támogatás