loading
Menü
Támogatás

"Most felhívjuk Lacit, nézzük, beszéljünk egy kicsit vele! Szia Laci!"

2023. febr. 5. 15:17
3 perces olvasmány
"Most felhívjuk Lacit, nézzük, beszéljünk egy kicsit vele! Szia Laci!"

És akkor felhívták a Lacit.




"Talán emlékeztek rá, hogy az MTV székházban a földön cibálták Lacit és a végén most ott tartunk, hogy őt ítélték el" - siránkozik a Wishről rendelt Johnny Deep a DKTV legújabb adásában. 



- Most felhívjuk Lacit, nézzük, beszéljünk egy kicsit vele! Szia Laci! 

-Sziasztok, köszöntöm a DKTV nézőit, örülök, hogy itt lehetek!

-Had kérdezzem meg tőled, hogy milyen érzés volt ezt az egészet megélni belülről.

-Megmondom neked őszintén, hogy nem örülök annak, ami történik, azt gondolom semmilyen bűncselekményt nem követtem el, ezért igazságtalannak tartom.



Ebben a mederben folyt volna végig talán az egész miniinterjú, nem csoda tehát, hogy Kálmán Olga ezen a ponton gyorsan át is vette a szót. Olga kérdezett. Olga azt kérdezte Lászlótól, hogy ha újrakezdhetné, akkor ugyanígy cselekedne-e a Tv székháznál. Áthallásos a dolog, hiszen jónéhány évvel korábban még másfajta László és másfajta Tv székház volt a porondon. Ekkor még Kálmán Olga maga is másabb volt, de most ezt kell szeretni, legalábbis a DK törzsközönségének biztosan.



Szóval a fogós kérdésre Varju válaszolt. Igen, az a Varju,"> aki nem ismeri a Turult.

Varju azzal vagánykodik Kálmánnak, hogy neki ez a dolga és 2018-ban ezrek kísérték őt a Kossuth térről, sőt...még könnygázt is kapott bele a szemébe. Ez a jelenet a 25. perctől játszódik le. A hangulatát, drámaiságát nehéz visszaadni, ajánljuk ezért megtekintésre. Varju a hős, aki nem mérlegel, csak tűzoltóként teszi a dolgát, halálmegvető bátorsággal rohan be az égő házba, hogy életeket mentsen - érzékeltetik a narratívát.

A falu végi kiskocsmák világában innentől két fogatókönyv létezik. Az egyik, hogy a pultoslány elhiszi a hőssebesült beszámolóját és esetleg megnézi, ápolja a harctéren szerzett sebet, a másik esetben inkább ad még egy kisfröccsöt, hogy legalább addig se károgjon neki semmilyen senkiházi veréb, vagy varjú.

Aztán Vágó István kérdez a jó pedellus módján. Mégpedig azt, hogy mit vár Varju László a másodfokú ítélettől. Varju bízik abban, hogy a bíróság majd előbb-utóbb ártatlannak találja, de neki már most rettentően jó érzés, hogy milyen sokan írnak neki kedves üzeneteket.


"Újra előjöttek a videók és látszik, hogy több ember kellett hozzá, hogy lebirkózzanak"

- folytatja a flexelést Varju. Ezután elköszönnek tőle, de Wittinghoff Tamás a tanulság levonásával folytatja. "Nehogy már a lekvár tegye el a nagymamát" - dobja be nagypapás poénját, amelyre csaknem fél órán keresztül kellett várni.

A beszélgetőasztal jobb oldalán megbújik ravaszul egy régi-régi ismerős. Ő Gréczy Zsolt, a Zsolti. Zsolti pár éve már megmutatta férfiasságát és nem csak ám úgy szavakban, mint a fentebb hivatkozott hetvenkedő párttársa. Hogy ezúttal megmutatott-e valamit, és ha igen, akkor mit? A DKTV adásából kiderül.



 

Az X- és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!
Összes
Friss hírek
Támogassa munkánkat!

Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.

Támogatás