A Mi Hazánk egyeztetést kezdeményez a Magyar Szakszervezeti Szövetséggel (+VIDEÓ)
Kép: YouTube/Mi Hazánk Mozgalom
Ma Magyarországon a magyar munkavállalóknak csak mintegy hat százaléka tagja valamilyen szakszervezetnek, és a kormány az elmúlt években több ponton is szűkítette a szakszervezeti jogokat, nem tekinti őket partnernek – erről beszélt Lantos János, a Mi Hazánk munkaügyi kabinetvezetője.
A Mi Hazánk munkaügyi szakpolitikusa ugyanakkor üdvözölte a Magyar Szakszervezeti Szövetség 10 pontját, amelyet a jövő évi választások kapcsán fogalmaztak meg – mint mondta, ezek olyan célkitűzések, amelyekkel pártja is egyetért.
Dr. Danka Lajos, a Mi Hazánk gazdaságügyi szakpolitikusa – aki egyben a Magyar Közoktatási és Szakképzési Szakszervezet tisztségviselője is – elmondta, hogy a Mi Hazánk a jövőben egyeztetést kezdeményez a Magyar Szakszervezeti Szövetséggel, ugyanis a Mi Hazánk következetesen felvállalja a magyar dolgozók képviseletét a multinacionális cégekkel szemben, és célul tűzték ki, hogy a béreket EU-s szintekre zárkóztassák fel.
Az X- és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.
Támogatás