Toroczkai László felkérte Orbán Viktort és Magyar Pétert, hogy ítéljék el a Meta beavatkozását a választásokba
Kép forrása: Mi Hazánk Mozgalom Facebook-oldala
Letiltották a Facebookról a Toroczkai László által megálmodott Bűnvadászok rendkívül népszerű oldalát, ezért a Mi Hazánk elnöke szokatlan kéréssel fordult Orbán Viktorhoz és Magyar Péterhez.
„Felkérem Orbán Viktort és Magyar Pétert, hogy saját Facebook-oldalukon ítéljék el a Meta ismételt beavatkozását a magyarországi választásokba!” – fogalmazta meg kérését Toroczkai, majd hangsúlyozta, hogy a Bűnvadászok 167 ezer követővel rendelkező Facebook-oldalának törlését elítélve, álljanak ki a szabad választások, a szólásszabadság, a véleményszabadság mellett.
Kifejtette, hogy a Bűnvadászok a bűnözőket bőrszínre, nemre, vallásra vagy más kritériumokra való tekintet nélkül üldözik; szintén megkülönböztetés nélkül segítenek bajba jutott honfitársainknak. Feladatukat a társadalom szolgálatában, a törvényeket betartva, a rendőrséggel együttműködve végzik.
„A Metánál már a bűnözök is a védett kategóriába tartoznak? Amennyiben Orbán Viktor és Magyar Péter nem ítéli el a szilícium-völgyi óriáscég újabb súlyos beavatkozását, egyértelművé teszik, hogy nem érdekeltek a tiszta, szabad választások megtartásában. Ebben az esetben felesleges vélt vagy valós ukrán, illetve orosz beavatkozás miatt tiltakozniuk, hiszen ebben az esetben azt üzennék, hogy a Meta nyilvánvalóan hatékonyabb, és nem is titkolt beavatkozása nem zavarja őket” – érvel a Mi Hazánk elnöke.
„Várom tehát kiállásukat saját Facebook-oldalukon!” – zárta bejegyzését a nemzeti ellenzéki vezető.
Kapcsolódó:
Az X- és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.
Támogatás