A végrehajtó maffia által zsákmányolt szállóba százával érkeznek a kínai vendégmunkások (+VIDEÓ)
Kép forrása: Magyar Jelen
Hajdúszoboszlóra újabb 800 kínai vendégmunkás érkezik, akiket egyebek mellett olyan szállóban helyeznek el, amely korábban a végrehajtó maffia tevékenységéhez köthető, vitatott ingatlanügyletek során került új tulajdonoshoz.
A Fogaskerék stábja Debrecenben is aggasztó tendenciákat tárt fel, ahol a magyar lakosság fokozatos kiszorulása és a vendégmunkások számának intenzív növekedése figyelhető meg. A műsorban a riporter, Lipták Tamás és állandó szakértő vendége, Lantos János, a Mi Hazánk Mozgalom Munkaügyi Kabinetjének elnöke elemezték a helyzetet.
Kapcsolódó:
Az X- és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.
Támogatás