Baloldali történész a nemzeti majálisról- "a Mi Hazánk sajnos bejutott és átvette a dolgozók érdekképviseletét, még szakszervezeti kerekasztal is van"

Lampé Ágnes műsorvezetése mellett Konok Péter, Vona Gábor, Hont András és Ceglédi Zoltán szakértett az ATV Öt című műsorában, amit még a Mi Hazánk nagy sikert aratott majálisa előtt rögzítettek.
Az eszmecsere tanulságos 1 órája azzal telt, hogy a baloldali összefogásban szereplő pártokon felváltva élcelődtek és szakértelemmel sajnálkoztak. A szegény ember Heti Hetese a 34. percnél vett fordulatot, ahol a már fentebb említett május elsejei mihazánkos rendezvényre terelődött a szó.
A Mi Hazánkon kívül egyetlen más párt sem tart majálist, ismertette a tényeket Lampé Ágnes, amihez később hozzátette, hogy azért a Munkáspárt még ott vörösödik Thürmerrel és Szanyi kapitánnyal.
A Mi Hazánk bejutott a Parlamentbe és átvette a kezdeményezést, egyedül ők engedhetik meg maguknak, hogy családi napot szervezzenek, mert nekik támogatóik is vannak, sőt: megnéztem a programot.
Még szakszervezeti kerekasztal is van
-sóhajtott elismerően Konok Péter, a marxista történész.

Ceglédi Zoltán megjegyezte, hogy az O1G pártok most éppen a fizetéseikkel és a parlamenti tisztségeikkel vannak elfoglalva, pedig a legfontosabb az lenne, hogy a még meglévő szavazóikkal találkozzanak.
Hont András emlékeztetett arra, hogy a baloldal a Fidesz legyőzését ígérte a választóinak, de végül 20%-al maradt alul a kormánypárttal szemben. Ezzel ellentétben a Mi Hazánk a küszöb megugrását ígérte saját táborának, amit bőven abszolvált. Ebből az következik, hogy jó szívvel csak a Mi Hazánk politikusai tudnak a választóik szemébe nézni.
"A Mi Hazánk az egyetlen aki el tud számolni a választóival és a pénzét rákölti a szavazóira, tessék az ellenzéknek róluk példát venni"
- fogalmazott Hont.
A diskurzusnak Vona Gábor is része, aki nagyokat pislog és mélyeket hallgat a Mi Hazánk kapcsán. Már csak emiatt is érdemes visszanézni a műsort.
Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.
Támogatás