Nincs vele a bírás - újra posztolt Jakab Péter: "még csak most lesz igazán sok energiám rátok"

Újra posztolt Jakab Péter. A Jobbik nagyot bukó, tegnap lemondott elnöke most azzal fenyegetőzik saját Facebook - oldalán, hogy most aztán rengeteg ideje lesz és most fog azzokkal foglalkozni, akik örülnek a távozásának.


">Korábban megírtuk, hogy könnyen előállhat az a helyzet, hogy Jakabnak még ennél is több ideje lesz. A Jobbik lemondott elnökét a frakció éléről, de akár a pártból is eltávolíthatják, miután az ellene beadott etikai beadvány vizsgálata folyamatban van.
“A párt etikai bizottságától azt a visszajelzést kaptam, hogy a beadványom megérkezett, befogadták, jelenleg vizsgálati szakaszban van, eredmény sokkal későbbre várható. A Jobbik etikai bizottságánk több eszköze is van, amivel szankcionálhatják azokat, akiknél etikai vétséget állapítanak meg, ezek közül a legsúlyosabb a kizárás”
-mondta el telefonon az eljárás kezdeményezője, Varga Zoltán, aki Jobbik dunakeszi önkormányzati képviselője.
Az X- és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!
Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.
Támogatás