loading
Menü
Támogatás

A Deák téren halálra szurkált fiú testvérét is megverték, ő kórházba került

2020. máj. 25. 10:26
2 perces olvasmány
A Deák téren halálra szurkált fiú testvérét is megverték, ő kórházba került



Megtörten nyilatkozott az a fiatal fiú, akinek a testvérét és a legjobb barátját mellette szurkálták halálra Budapesten a Deák téren. A fiú mindkettejük haláltusáját végignézte. Azt mondja, tudja, hogy lehetetlen, de szeretné testvérét még egyszer magához ölelni - írja az Origo.hu.




Az interjúból megtudhatjuk, amiről a rendőrség "elfelejtett" beszámolni: az egyik áldozat testvérét is megverték, méghozzá olyannyira, hogy kórházi kezelésre szorult. Erről vajon miért nem olvashattunk a hatóságok beszámolójában? Ha egy verekedés áldozata nem hal bele a támadásba, "csak" súlyosan megsérül, annak Budapesten már hírértéke sincs?

A lapnak Gergely testvére elmondta, még mindig felfoghatatlannak tartja, hogy ilyen megtörténhetett. Elárulta, ő is jelen volt, mikor a hét "fiatal" rájuk támadt. A három fős társaságból egyedül ő élte túl a lincselést. Testvérének és barátjának esélye sem volt, őket brutálisan összeverték, majd hidegvérrel kivégezték a drogos, antiszociális elemek.

Hihetetlen, hogy nincs többé bátyám, úgy szeretném még egyszer látni, megölelni



- mondta.


Egy lány azt mondta, még most sem tudja elhinni, hogy a barátját megölték. Szerinte, bármi történt, az nem lehet mentség arra, hogy valaki kést ragadjon és halálra szurkáljon egy embert.


[caption id="" align="aligncenter" width="644"] Fotó: Csudai Sándor - Origo[/caption]

A gyilkossággal kapcsolatban ">három embert vettek őrizetbe. Közülük az egyik lehet az, aki a két fiatalt megölte. Ő is mindössze 18 éves. Pont a születésnapját ünnepelte aznap, bedrogozva, zsebében késsel.

Gyászoló barátok


Mintegy száz ember gyűlt össze a Deák téren a hétvégén, hogy a péntek hajnalban meggyilkolt két fiatalra, a 16 éves Lászlóra és a 20 éves Gergelyre emlékezzenek.

Az emberek többsége fekete ruhát vett, a kezükben gyertya, mécses volt.

[caption id="" align="aligncenter" width="644"] Fotó: Csudai Sándor - Origo[/caption]

(Origo.hu nyomán - Fotó: Origo.hu)

Az X- és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!
Összes
Friss hírek
Támogassa munkánkat!

Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.

Támogatás