Őrizetben az ukrán embercsempész

Egy ukrán férfit vett őrizetbe a rendőrség Komárom-Esztergom megyében, embercsempészés gyanúja miatt.
Az egyenruhások a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozóiroda Nemzetközi Bűnözés Elleni Főosztály információi alapján ellenőriztek egy személygépkocsit és a benne utazókat 2020. január 26-án reggel.
A nyolc illegális bevándorló ellen idegenrendészeti eljárást indítottak, a sofőrt pedig embercsempészés bűntett elkövetésének gyanúja miatt őrizetbe vették. A nyomozó hatóság javaslatot tett arra, hogy az ügyészség az őrizet ideje alatt állítsa bíróság elé a gyanúsítottat.
Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.
Támogatás