L.L. Junior erkölcstanra tanítaná a fehér újságírókat

L.L. Junior és a felesége különválnak. Az, hogy ebből miért lett hír egy nagyon hosszú, részletes tanulmány tárgya lehetne, de a tényen nem változtat.
A válás után a c-típusú előadót állítólag nők ezrei rohamozták meg. L.L. Junior a közeledésekre nem szokványos választ adott.
Alább a rapper(?) Instagram bejegyzése.
"El a kezekkel a magánéletemtől! A 8 éves kisfiam most tanult meg olvasni, minden cikk és minden iromány destruktív romboló!!! Főleg a primitív mocskos kommentelőkAz X- és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!
– idáig a romák edukálása volt a célom, mostmár a fehér újságírók erkölcstana! ELÉG!!!"
Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.
Támogatás