Éjszakai horgászattal szegte meg a kijárási korlátozást a Mi Hazánk pártigazgatója

Túlzó, részrehajló és indokolatlan a horgásztársadalom korlátozása - véli Szabadi István, a Mi Hazánk Mozgalom pártigazgatója, képviselője.
Szabadi kifejtette, hogy a természetközeli életmód enyhíthet a bezártság pszichés terhein, ráadásul a horgászok, praktikus okokból, bőven betartják a másfél métert.
Szabadi feljelentette magát, hiszen éjszakai horgászásával meg is szegte a kijárási korlátozást.

A pártigazgató lapunknak hozzátette, hogy a horgászokat hátrányos megkülönböztetés éri, ugyanis az előre megváltott horgászengedélyek díját nem fizetik nekik vissza, ellentétben a sport és a kulturális eseményekre szóló belépőkkel.
A teljes videó alább elérhető:
[embedyt]
Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.
Támogatás