loading
Menü
Támogatás

Több mint 100 emberrel a fedélzetén lezuhant egy pakisztáni utasszállító (videó)

2020. máj. 22. 15:39
1 perces olvasmány
Több mint 100 emberrel a fedélzetén lezuhant egy pakisztáni utasszállító (videó)

Százhét emberrel a fedélzetén lakott területre zuhant egy pakisztáni utasszállító repülőgép – erről számoltak be helyi lapok.



A Lahoreból Karacsiba tartó járat már a leszálláshoz készült, amikor a Dzsinna repülőtér közelében egy mintalakótelepre zuhant.

A pakisztáni PIA légitársaság Airbus A320 típusú repülőgépén 99 utas és nyolcfős személyzet tartózkodott.

A Twitterre feltöltött videók alapján legalább 5 lakóház megsérült a balesetben, a repülőgépből nem sok részletet lehet felismerni.

https://twitter.com/i/status/1263775418798178304

https://twitter.com/i/status/1263773838338334720

Forrás: euronews

Az X- és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!
További cikkeink
Összes
Friss hírek
Támogassa munkánkat!

Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.

Támogatás