Utolsó másodperces dráma Rómában

A címvédő Juventus 1-1-es döntetlent játszott a Lazio otthonában az olasz labdarúgó-bajnokság hetedik fordulójának vasárnapi rangadóján.
A vendégek a 15. percben Cristiano Ronaldo góljával szereztek vezetést, ám a 75. percben le kellett cserélni egy kisebb sérülés miatt a portugálok Európa-bajnok csatárát.
A fővárosiak a négyperces ráadás utolsó másodpercében Felipe Caicedo révén egyenlítettek. A Juventus továbbra is veretlen a szezonban, de három győzelem mellett ez már a negyedik döntetlenje volt.
A vendégeknél Leonardo Bonucci 400. alkalommal lépett pályára kezdőként a Juventusban.
(MTI)
Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.
Támogatás