loading
Menü
Támogatás

„Még ezt a francia krémest ki tudtam fizetni”

2023. febr. 7. 08:44
2 perces olvasmány
„Még ezt a francia krémest ki tudtam fizetni”

Nem éhezel még?




A NER működésének tizensokadik évében jó látleletet ad, hogy az igazságügyi miniszter helyettese kenőpénzekért működik közre végrehajtók kinevezésében.

Az megint beszédes, hogy sem a "jó miniszterasszony" nem mondott le, sem Völner nem került még börtönbe.

A lehallgatási jegyzőkönyvben szerepel Tóni és Barbi, de még véletlenül sem lehet itt Rogán Antalékra gondolni, vagy ővelük azonosítani a nevezetteket.

Ezek után meglepő-e az, hogy a lehallgatás részletei valamiért mindig a NER bulvársajtójában kötnek ki? Aligha. Az újabb elcsípett diskurzus részletei alább:

Még ezt a francia krémest ki tudtam fizetni – így panaszkodott Schadl Györgynek a neje a lehallgatott telefonbeszélgetéseik egyikében, amikor a végrehajtói kar elnöke már a rácsok mögött ült. A nő siránkozása nem meglepő, hiszen a többek között a férje, illetve a volt államtitkár, Völner Pál ellen megindult büntetőeljárás során zár alá vették az ingatlanjaikat, illetve zárolták a bankszámláikat.

Schadl: „Nem éhezel még?”

Schadl felesége: „Tessék?”

Schadl: „Azért még nem éhezel, nyugtass meg!”

Schadl felesége: „Még ezt a francia krémest ki tudtam fizetni.”

Schadl: „Na, jól van babám.”

Schadl felesége: „Nem tudom, milyen összegről van szó pontosan, de hogy már biztosítva van hatszáz oldalról, az biztos.”

Schadl: „880 millió forint. Engem csak az érdekelne, hogy hol van az a pénz.”

Schadl felesége: „Nem tudom, hogy hol van, de hogy már nem tudom, már mindent lefoglaltak, meg elvittek. Hát most azért szerintem ez biztosítva van már.”

Schadl: „Figyelj, a nyaralónk meg a házunk ér ennyit.”

Schadl felesége: „De a házunk még nincs lefoglalva.”

Schadl: „Az igen. Húsz ingatlant foglaltak le. Rámondták, hogy olcsón vettem az önkormányzatoktól. Igazából az ügyészség foglalt le olcsón.”

Schadl felesége: „De ők meghatározzák az értékét? Vagy hogy?”

Schadl: „All in.”

 

Az X- és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!
Összes
Friss hírek
Támogassa munkánkat!

Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.

Támogatás