loading
Menü
Támogatás

Hamis márkajelzésű táskákat talált egy szlovén járműben a NAV

2021. ápr. 6. 09:42
1 perces olvasmány
Hamis márkajelzésű táskákat talált egy szlovén járműben a NAV

Hamis márkajelzésű táskákat foglaltak le mintegy 13 millió forint értékben a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai az M7-es autópálya Fejér megyei szakaszán, egy szlovén rendszámú jármű ellenőrzésekor - tájékoztatta a hatóság sajtóreferense kedden az MTI-t.

Juhászné Prantner Etelka közölte: az autó csomag- és utasterének átvizsgálásakor tíz különböző nagyságú, fekete zsákban különféle márkajelzésű táskákat találtak.

A sofőr nem tudta igazolni a szállítmány származását. A táskák az előzetes vizsgálat szerint hamisítványok, amelyeket a védjegy tulajdonosának engedélye nélkül hoztak forgalomba - írta.

A pénzügyőrök a csaknem 13 millió forint értékű rakományt lefoglalták és iparjogvédelmi jogok megsértésének bűntette miatt feljelentést tettek.

 

 

 

 

 

 

(illusztráció:divany.hu)

Az X- és Telegram-csatornáinkra feliratkozva egyetlen hírről sem maradsz le!
Összes
Friss hírek
Támogassa munkánkat!

Mi a munkánkkal háláljuk meg a megtisztelő figyelmüket és támogatásukat. A Magyarjelen.hu (Magyar Jelen) sem a kormánytól, sem a balliberális, nyíltan globalista ellenzéktől nem függ, ezért mindkét oldalról őszintén tud írni, hírt közölni, oknyomozni, igazságot feltárni.

Támogatás